parallax background

بنیانگذار و موسس شرکت لاهیج سوله

آقای هادی نژاد باقر لاهیجی، از سال ۱۳۵۵ فعالیت حرفه ای خود را در زمینه ساخت اسکلت های سنتی جوشی آغاز کرد. وی پس از ۲۱ سال سابقه و در سال ۱۳۷۶ موفق به دریافت جواز تاسیس شرکت صنعتی «لاهیج سوله» شد و این مجموعه در سال ۱۳۸۲ به شماره ۸۰۴ به ثبت رسمی رسید. «لاهیج سوله» هم اکنون در زمینه های طراحی، ساخت و اجرای سازه های سنگین فولادی پیچ و مهره ای، اعم از سوله، سازه های صنعتی و سازه های مرتفع ساختمانی مشغول به فعالیت است.

 

شرکت لاهیج سوله در گذر زمان

شرکت صنعتی لاهيج سوله، مفتخر است که تا کنون بخش زیادی از پروژه های خود را، پیش از زمان برنامه ریزی شده، به اتمام رسانده است و در این مورد از تولیدکنندگان خوش نام این صنعت است.

 
 

نمایی از سالن‌های تولید کارخانه لاهیج سوله

 
 

فاز اول لاهیج سوله

لاهیجان

فاز اول کارخانه لاهیج سوله در زمینی به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع و با مساحتی بالغ بر ۲۵۰۰ متر مربع فضای مسقف واقع در کیلومتر ۳ محور لاهیجان به رشت در حال فعالیت می‌باشد.

در چشم انداز توسعه که از سیاست های اولیه شرکت بوده و در حال حاضر جامع عمل به خود دیده است، فاز دوم شرکت لاهیج سوله در شهرک صنعتی رشت با متراژ ۲۲۵۰۰ متر مربع و مساحتی بالغ بر ۳۹۰۰ متر مربع فضای مسقف فعالیت خود را در بخش ساخت صنایع فولادی و سازه‌های سنگین فولادی به صورت مکانیزه و گسترده آغاز نموده است.

فاز دوم لاهیج سوله

رشت

دربرنامه ریزی‌های انجام انجام شده مراحل ساخت و تجهیز و گسترش فضاهای کاری در فاز دوم کارخانه لاهیج سوله در دستور کار این شرکت قرار دارد که با توجه به ایجاد فضاهای کاری پیش بینی شده بستر مناسب جهت تولید انبوه سازه‌های صنعتی و ساختمانی فولادی ایجاد خواهد شد.