لاهیج سوله - ۱۴۰۰

فاز دوم کارخانه لاهیج سوله واقع در رشت سال ۱۴۰۰

دریافت کاتالوگ
 

آقای هادی نژاد باقر لاهیجی، از سال ۱۳۵۵ فعالیت حرفه ای خود را در زمینه ساخت اسکلت های سنتی جوشی آغاز کرد. وی پس از ۲۱ سال سابقه و در سال ۱۳۷۶ موفق به دریافت جواز تاسیس شرکت صنعتی «لاهیج سوله» شد و این مجموعه در سال ۱۳۸۲ به شماره ۸۰۴ به ثبت رسمی رسید. «لاهیج سوله» هم اکنون در زمینه های طراحی، ساخت و اجرای سازه های سنگین فولادی پیچ و مهره ای، اعم از سوله، سازه های صنعتی و سازه های مرتفع ساختمانی مشغول به فعالیت است.

 

لاهیج سوله از جمله معدود تولیدکنندگانی است که در دو خط تولید کاملا رباتیک با روش تولید صنعتی توانسته است در یک کیفیت جهانی به ظرفیت بالایی در زمینه سازه‌های فلزی دست یابد. لاهیج سوله مجهز به ماشین آلات پیشرفته، کامل و بروزی در این زمینه است که می‌تواند محصولی دقیق و مطابق با استانداردهای بین المللی ارايه کند

+1200

پروژه های انجام شده

+350

نیروی متخصص

32 سال تجربه در کنار مدیران جوان و با دانش، رمز موفقیت لاهیج سوله

لاهیج سوله در گذر زمان

 

کارخانه لاهیج سوله

شرکت صنعتی لاهيج سوله، مفتخر است که تا کنون بخش زیادی از پروژه های خود را، پیش از زمان برنامه ریزی شده، به اتمام رسانده است و در این مورد از تولیدکنندگان خوش نام این صنعت است.

 
 

فاز اول

کارخانه لاهیج سوله

لاهیجان

فاز اول کارخانه لاهیج سوله در زمینی به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع و ۳۴۰۰ مترمربع فضای مسقف، در کیلومتر ۳ محور لاهیجان به رشت واقع شده است. حجم تولید سالانه این کارخانه حدود ۱۵۰۰۰ تن است. براساس چشم انداز توسعه ی شرکت، فاز دوم شرکت لاهيج سوله در شهرک صنعتی رشت با متراژ ۲۲۵۰۰ متر مربع و ۵۶۰۰ مترمربع فضای مسقف، فعالیت خود را در بخش ساخت صنایع فولادی و سازههای سنگین فولادی به صورت مکانیزه و گسترده انجام میدهد

 
 

فاز دوم

کارخانه لاهیج سوله

رشت

فاز دوم کارخانه در سال ۱۳۹۰، در زمینی به مساحت ۲۲۵۰۰ مترمربع، با ۵۶۰۰ مترمربع فضای مسقف، در شهرک صنعتی رشت ساخته شد و با به کارگیری نیروهای متخصص و حرفه ای و جدیدترین تجهیزات روز، در زمینه ی ساخت صنایع فولادی و سازه های سنگین به صورت مکانیزه و گسترده فعالیت دارد. حجم تولید سالانه این کارخانه حدود ۳۰۰۰ تن است.