parallax background
 

تجهیزات حمل و نصب:

یکی از مشکلات همیشگی سازندگان سازه های فولادی ، حمل و نصب سازه توسط تجهیزات حمل شامل تریلر و نصب آن توسط جرثقیل می باشد که عمدتا سازندگان فاقد این تجهیزات بوده و الزاما می بایست به صورت اجاره ای از این امکانات استفاده نمایند . لذا در جهت رفع این مشکل شرکت لاهیج سوله با تجهیز جرثقیل ۵۰ تن ، جرثقیل ۲۰ تن ، جرثقیل ۱۰ تن ، جرثقیل ۵ تن و جرثقیل ۱ تن و نیز تریلر حمل قطعات ، ناوگان حمل و نصب خود را تکمیل نموده و از این حیث جزو محدود سازندگان ساخت سازه های فلزی در کشور می باشد که دارای امکانات جرثقیلی جهت نصب سازه های تولیدی خود می باشد.

 
 

ظرفیت تولید بالا به همراه کیفیت بالا:

مجموعه امکانات و تجهیزات مدرن و رباتیک به همراه فضاهای تولید مجزا و مناسب ، استفاده صحیح از ماشین آلات و تجهیزات جانبی سالن های تولید به همراه پشتوانه سالهای متمادی تجربه در ساخت سازه های فولادی و همچنین استفاده از علم روز عنصری پر قدرت جهت ساخت سازه های پیشرفته فلزی و در تولید انبوه را در کارخانجات شرکت لاهیج سوله ایجاد نموده است. تعداد پروژه های بزرگ در مدت کوتاه که در رزومه کاری این شرکت بارز است گواه این مطلب می باشد . لذا شرکت لاهیج سوله هدف خود را تولید با کیفیت سازه های فولادی قرارداده و از کلیه تجهیزات که در این راستا موثر می باشند بهره برده است.

 
 

پوزیشنر و ترانسفر:

شرکت لاهیج سوله در خطوط مونتاژ و جوشکاری خود از تجهیزات اتوماتیک و هیدرولیک پوزیشنر و ترانسفر استفاده نموده است . استفاده از این تجهیزات دارای مزایایی می باشد که می توان از آن جمله عدم ضربه به قطعه هنگام چرخاندن و جابجایی قطعات و همچنین مزیت مهمتر اینکه برای انجام جوشکاری های طولی و گوشه در قطعات می توان زاویه قرارگیری مناسب را برای هر قطعه انتخاب نمود که این امر باعث ایجاد خطوط جوش با ساق های مساوی و نهایتا افزایش کیفیت جوشها می گردد.

 
 

دریل CNC:

استفاده از دریل هوشمند CNC این قابلیت را به سازنده می دهد که سوراخکاری ها با دقت بسیار بالا و با نرخ نفوذ ثابت و با هر نوع پراکندگی سوراخکاری ها در قطعات انجام گیرد ، این قابلیت باعث ساخت قطعات با کیفیت و دقت بسیار بالا خواهد بود . شرکت لاهیج سوله در راستای ارتقاء کیفی قطعات تولیدی خود اقدام به تجهیز دریل های CNC در خطوط تولید خود نموده است .